Aktuality JustFest - ochutnej Brno

JustFest - ochutnej Brno

Just fest - ochutnej Brno

Láká vás víkend plný chutí, vůní a netradičních zážitků? Za inspirací a ochutnávkou delikates z celého světa se vydejte o víkendu 30. 4. – 1. 5. do Malé Ameriky, kde bude probíhat festival JustFest – ochutnej Brno. Dvacet šéfkuchařů si pro vás připravilo to nejlepší z kuchyní různých koutů světa. Kromě kulinářských zážitků pro vás bude připraven bohatý doprovodný program.

Festival zahájí v sobotu v 11 hodin vystoupení dudáků, dále vás čeká například degustace whisky, rychlokurz přípravy suschi; pro milovníky čokolády bude připraven program s názvem Chocolate Hill; Cooking show s hmyzem vám předvede Milan Václavík. Z doprovodného programu se od 16:15 můžete těšit na makedonskou hudbu v podání skupiny Liviada, v 18:00 začínají latinské tance. Večer bude zakončen afterparty s DJ.

Just fest - ochutnej Brno

Nedělní program je podobný, začíná ale už v 10 hodin. Od 10:30 bude hrát na hlavní stage Musica Balcanica, ve 12:45 začíná mexická show. Festival bude slavnostně ukončen v 17 hodin.

Po celý víkend bude v Malé Americe připravena také cestovatelská stage s CK Kudrna, kde budou probíhat různé přednášky, workshopy, či projekce. Dozvíte se zde spoustu zajímavého třeba o Kurdistánu, Barmě, nebo Ómánu.