Aktuality Jarní brněnská nákupní horečka

Jarní brněnská nákupní horečka

Jarní brněnská nákupní horečka

Potřebuje váš šatník po zimě pořádně provětrat? Tlusté péřovky, šály, čepice a kozačky už jsou uložené k spánku hluboko ve skříni a vládu pomalu přebírají barevné kabátky, sukně a šaty. Ať už jste zjistili, že právě takových kousků máte doma nedostatek (a takových kousků je vždycky nedostatek), nebo ať už „jen“ hledáte inspiraci, neváhejte a vydejte se na nějaký jarní brněnský bazar. V březnu se s nimi doslova roztrhl pytel. Nabídka sortimentu je opravdu pestrá – od nejrůznějšího oblečení, přes bižuterii a starožitnosti, až po knihy či hračky.

Narazíte tu na starožitnosti, bižuterii, umělecké předměty nebo řemeslné produkty – zkrátka na věci typu „co dům dal“.

Pokud sháníte něco pro děti, pak rozhodně navštivte Jarní bazárek pořádaný rodinným centrem MaTáta. Akce probíhá každý den od 7. 3. do 15. 3. v kulturním domě Sýpka v Medlánkách.

Příjemně strávené odpoledne vás rozhodně čeká ve středu 16. 3. v Sále Břetislava Bakaly na Jarním blogerském bazárku, na kterém můžete probrat šatník brněnských blogerek a zároveň jste u toho zváni na šálek dobré kávy. Nedělní odpoledne je pro takovéto aktivity jako stvořené, a proto jistě rádi zavítáte 20. 3. od 15 hodin do prostor jazykové školy Avantina na Mendlově náměstí na akci s názvem Jaro v novém – bleší trh s oblečením. Vstupné je dobrovolné.